mountmassive.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyty monitorowe do biurka

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty monitorowe do biurka


Uchwyty monitorowe do biurka
Nie wiesz w jaki sposób zamontować 4 monitory LCD/LED do biurka, tak by maksymalnie wykorzystać dostępną na nim przestrzeń? Jeśli tak, to rozwiązaniem Twojego problemu może być uniwersalny uchwyt monitorowy do biurka LC-UB 423 PRO, który umożliwia montaż monitorów LCD/LED w konfiguracji 2x2. Proponowany uchwyt biurkowy na tle innych tego typu produktów wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem, atrakcyjną ceną oraz podwyższoną funkcjonalnością, dzięki której jest w stanie sprostać oczekiwaniom szerokiego grona odbiorców.

Największą zaletą uchwytu do biurka w wersji LC-UB 423 PRO jest możliwość odpowiedniego dopasowania ekranów zamocowanych monitorów do wysokości i kierunku wzroku użytkownika. Pozwala na to wszechstronna regulacja, która obejmuje m.in.: regulację kąta pochylenia, regulacja kąta obrotu, regulacja wysokości oraz regulacja odległości pomiędzy zamocowanymi monitorami. Dodatkowo każdy monitor może być obracany o 360 stopni, co zapewnia maksymalny komfort oglądania portretów i krajobrazów.

Ważną cechą użytkową stojaka biurkowego do monitorów LC-UB 423 PRO jest możliwość bezproblemowego dopasowania do konkretnego modelu monitora jaki chcemy na nim zawiesić. Jest to możliwe dzięki uniwersalnym otworom montażowym w standardzie VESA (maksymalnie 100 x 100 mm), które pasują do większości dostępnych w handlu monitorów LCD/LED z ekranami o przekątnej od 13 do 23 cali. Z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody instalacji monitorów, uchwyt biurkowy do 4 monitorów LC-UB 423 PRO wyposażono specjalne zaciski do prowadzenia kabli oraz regulowane imadełko pasujące do większości blatów (10 - 90 mm).