mountmassive.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Vivanco to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów uchwytów do ściennego i sufitowego montażu płaskich telewizorów LCD/LED/Plazma. Produkty oferowane przez firmę Vivanco wyróżniają się najwyższą estetyką wykonania oraz wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu spełniają oczekiwania wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających użytkowników. W najbliższych dniach do sprzedaży trafi nowy uchwyt do TV marki Vivanco, a jest nim ścienne mocowanie do TV z serii WM 4725 34890.
Nie wiesz w jaki sposób zamontować 4 monitory LCD/LED do biurka, tak by maksymalnie wykorzystać dostępną na nim przestrzeń? Jeśli tak, to rozwiązaniem Twojego problemu może być uniwersalny uchwyt monitorowy do biurka LC-UB 423 PRO, który umożliwia montaż monitorów LCD/LED w konfiguracji 2x2. Proponowany uchwyt biurkowy na tle innych tego typu produktów wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem, atrakcyjną ceną oraz podwyższoną funkcjonalnością, dzięki której jest w stanie sprostać oczekiwaniom szerokiego grona odbiorców.
Jesteś wymagającą osobą? Od uchwytu do TV oczekujesz maksymalnej swobody w regulacji zamocowanego na nim telewizora oraz estetycznego wykonania? Cenisz sobie atrakcyjną cenę? Jeśli tak to uchwyt to telewizora LC-U1R2 55C może być idealną propozycją dla Ciebie. LC-U1R2 55C to uniwersalny wieszak do telewizorów przeznaczony do montażu ściennego telewizorów różnych producentów.
Uniwersalne wieszaki LCD, LED, Plazma można podzielić na wieszaki bez regulacji i wieszaki z regulacją. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że najlepszym sposobem na montaż telewizora są uchwyty TV z regulacją położenia ekranu telewizora, dzięki której z łatwością możemy dostosować położenie telewizora do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Takim właśnie wieszakiem jest uniwersalny uchwyt do TV z serii LC-U9R1 55.
WALL1205 Vogels to stały uchwyt ścienny (brak opcji regulacji kąta pochylenia i obrotu mocowanego ekranu), który ze względu na swoje właściwości użytkowe, idealnie nadaje się do montażu średniej i dużej wielkości ekranów LCD, LED i Plazma. Dzięki wyjątkowo solidnej konstrukcji, uchwyt do TV WALL 1205 zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla telewizorów o wadze nawet do 70 kg.
Montaż ścienny telewizorów z płaskimi ekranami typu LCD, LED i Plazma, może być wykonywany w oparciu o różnego rodzaju mocowania TV , od których zależy komfort korzystania z zawieszonego na ścianie ekranu. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, i tym samym najczęściej wybieranym, są uchwyty z pełną regulacją, które pozwalają na odpowiednie dopasowanie telewizora do potrzeb użytkownika.
Z myślą o osobach poszukujących łatwego w montażu i niedrogiego uchwytu do telewizora LCD, LED lub Plazma, firma Vogels stworzyła uniwersalny uchwyt do płaskich telewizorów Physix PHW200M. Odpowiednio przemyślana konstrukcja w połączeniu z otworami montażowymi w standardzie VESA sprawia, że uchwyt do średniej wielkości TV Physix PHW 200M doskonale sprawdza się w przypadku montażu ekranów o przekątnej od 26 do 37 cali.
Przedstawiamy wygodny w użyciu i bezpieczny dla montowanego monitora uchwyt Vogels z serii EFW 8125, który ze względu na swoje właściwości użytkowe idealnie sprawdzi się w każdym domu czy biurze. Dzięki odpowiednio przemyślanej, estetycznej konstrukcji oraz wielu innowacyjnym rozwiązaniom, uchwyt do monitora Vogels EFW8125 spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.
Prezentujemy jeden z najlepszych na rynku uchwyt do TV LCD, LED, Plazma Vogels w wersji WALL 1345 Vogels, który charakteryzuje się najwyższą estetyką wykonania, dużą swobodą w regulacji położenia zamontowanego na ścianie telewizora oraz możliwością współpracy z TV różnych producentów. Ze względu na swoje cechy użytkowe, doskonale nadaje się do zastosowania w najbardziej wymagających systemach kina domowego oraz we wnętrzach o nowoczesnym wystroju.
Profesjonalny uchwyt ścienny do TV LCD, LED lub Plazma, powinien charakteryzować się solidną konstrukcją, estetycznym wykończeniem oraz co ważniejsze, musi pasować do telewizorów różnych producentów. Doskonałym przykładem takiego uchwytu do płaskich TV jest uchwyt ścienny Vogels z serii WALL 1145 Vogels, który został stworzony z myślą o wymagających użytkownikach oraz współpracy z małymi i średnimi telewizorami.
Poszukujesz uniwersalnego uchwytu do telewizora z ekranem LCD, LED lub Plazma? Oczekujesz od niego minimalnego odstępu ekranu od ściany oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa dla zawieszonego telewizora? Jeśli tak to uniwersalny uchwyt do telewizorów MFL 100 TB Mount Massive firmy Vogels z całą pewnością zwróci Twoją uwagę.
Chcesz zawiesić na ścianie telewizor LED, LCD lub Plazma, z zachowaniem maksymalnej swobody regulacji zamocowanego ekranu? Poszukujesz rozwiązania uniwersalnego, estetycznego i funkcjonalnego? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to z całą pewnością najnowszy uchwyt ścienny TV firmy Vogels w wersji EFW6445 PLUS spełni Twoje oczekiwania.
Niedrogi, estetyczny i wyjątkowo wytrzymały uchwyt ścienny bez regulacji MFM80 TB Vogels z serii Mount Massive to produkt przy pomocy którego, bez najmniejszego problemu zawiesimy na ścianie dowolnej marki telewizor z ekranem o przekątnej  od 26 do 32 cali (66 – 81 cm). Współpraca uchwytu TV z serii MFM 80 TB Vogels z różnymi modelami płaskich telewizorów LCD/LED/Plazma jest możliwa dzięki uniwersalnym otworom montażowych w standardzie VESA, których rozstaw wynosi maksymalnie 414x300 mm.

Archiwum